Plaj

plajKuştur Plajı

Bu plaj şehir merkezinin 5 kilometre kuzeyinde yer alır. Kuşadası bölgesinin en popüler plajlarından birisi olması muhtemeldir. Yerel dolmuşlar gece yarısında kadar mevcuttur.

Kustur bölgenin en temiz plajlarından birisidir ve burada duşlar, tuvaletler, şezlonglar ve fazla güneşten korunmak için şemsiyeler mevcuttur. Su sporları ve plaj voleybolu aktivitelerini seven tatilciler için bu sahalar mevcuttur. Sahilin çevre alanında , 1 kilometrelik kumluk plaj, 2000 senesinde bakıma alınmış ve daha iyi hizme sunulmuştur.

Bu plajın yanında çakıl döşemeli alanlar bulmak ta mümkündür. Sevimli kafeler ve restaurantlarda, akşam üzeri bir şeyler içerek müzik dinleyebilirsiniz. Bu Plajlar yaz aylarında Pazar günleri yerli tatilciler ile dolu olur.

Buraları ziyaret etmekte tereddüt etmemelisiniz ve bu sahilden en az bir defa güneşin batışını izlemelisiniz. Bu mükemmel bir deneyimdir.

Temiz suda rahatlamak isteyenler ve dalgalarla oynamayı sevenler için bu su uygundur çünkü su sabahları genelde durgundur ve öğlenden sonra hareketlenir.

HİZMETLERİMİZDEN FAYDALANMAK VE YA BİLGİ ALMAK İÇİN İLETİŞİM SAYFAMIZINDAN BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir